HAKKIMIZDA

Tel No

Kuruluş aşamasında “Kaliteli kapı, Yüzü gülen müşteri” ilkesini benimseyen firmamız bugüne kadar üretmiş olduğu çelik kapılar ile göz dolduran ve beğeni kazanan bir firma haline gelmiştir.

İmal ettiği ürünlerde yüksek kalitede malzeme kullanmanın yanında ayrıntılara dikkat eden ve her ayrıntıyı kaliteye dönüştüren bakış açısıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. “Bir Nüans Yeter” sloganı ile pekiştirdiğimiz çalısma sistemi ile ayrıntıları dikkate alarak kalite, estetik ve güveni en üst seviyeye çıkartıyoruz.

Üretimin ve üretenin ciddi sorun ve zorluklarla karşılastığı günümüzde, üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla sürekli ve bilinçli olarak büyümek ve insanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek amacındayız. Düşüncemizin merkezine koyduğumuz iNSAN olgusunu hiçbir zaman göz ardı etmeyen yönetim düşüncesi ve yaptığı işi seven usta ellerle ürettiğimiz çelik kapılarımızın beğeni ile tercih sebebi olduğunu belirtmek istiyoruz.

Seri üretim kapasitesi, kaliteli malzeme kullanımı, montaj ve montaj sonrası servis ağı ile tercih sebebiniz olacak olan firmamız iş anlayışından taviz vermeden her geçen gün büyüyor.

Zamana ve zamanın gerektirdiği teknolojik gelişime ayak uydurabilmiş, Ar-Ge birimi ile yeniliklere ve değişime yabancı kalmamış, seri imalat kapasitesi ile ihtiyaçlara zamanında ve beklenen kalitede cevap verebilme yeterliliğine sahip, kalitesi, estetiği, birçok ürün ve renk seçeneği ile sektöründe lider firma olma yolunda hızla ilerleyen Nüans Çelik Kapı, Türk ekonomisinin dünyaya açılmaya hazır yeni yüzü olma hedefine sizlerle birlikte ulaşabilme bilincinde ve sizler için var. Çelik Kapı Hakkımızda