Yükleniyor...

VİZYONUMUZ

Daima yüzü gülen müşteri ilkesinden taviz vermemek
İnsanımızın yaşam kalitesini yükseltmek
Geri dönüşüm ve teknolojinin reel kullanımı ile çevreye zarar vermemek
Standartların dışında, ortama ve isteğe uygun üretim ve çözümler üretmek

MİSYONUMUZ

Kalite, Güvenlik ve Estetikten taviz vermeden üretim yaparak sektöründe en üst sıraya yerleşmek, yurt içi ve yurt dışında ürettiği değer ile ülkemize, insanımıza azami fayda sağlayabilmek

DEĞERLERİMİZ

insana ve doğaya saygı
Emek ve zaman bilinci
Ortak akla, iş birliğine ve güvene inanç
Teknolojiden en etkin şekilde faydalanma
Enerji ve hammaddenin etkin/adil kullanımı
Yenilikçi, girişimci, katılımcı yönetim
Üretimde ulusal ve uluslararası etik kurallara sürekli uygunluk

HAKKIMIZDA

Kapalı bir kapı hiçbir işe yaramaz. Ne hüzün dışarı çıkar ne de mutluluk içeri girer. Mutluluğa açılan kapılara sahip olmanız için sizlerle tanışmayı bekliyoruz

1989 yılında İstanbul’da üretim faaliyetine başlayan firmamız, 2010 yılında NÜANS KAPI SİSTEMLERİ ünvanını alarak kendini her alanda yenileyip geliştirmiş, hedeflerini ve üretim kapasitesini her geçen gün daha da arttırarak sektörünün aranan büyük firmaları arasında yerini almıştır.

Başlangıçta sektördeki diğer firmalar gibi günün ihtiyaçlarına hitap eden kapılar üreten firmamız, bugün ileri görüşü, kullandığı teknoloji ve en önemlisi üstlendiği misyon ve vizyon ile sadece bugüne değil geleceğin gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak zamanın ötesinde apartman, villa, bahçe ve yangın kapıları üretmektedir.

Üretimin her aşamasında bir sanat eseri meydana getiriyormuşçasına titiz ve özverili çalışan, donanımlı, bilgili ve usta çalışanları ile sadece müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek amacı ile çalışan firmamız, yurt içi ve yurt dışında NÜANS KAPI SİSTEMLERİ markasını en yükseğe taşımanın haklı gurunu taşımaktadır.

Talep edilen ürünü üretme aşamasına geçmeden önce müşterisinin taleplerini en ince ayrıntısına kadar dinleyen, anlayan, çözümleyen, üretilecek olan kapıya müşterisinin gözünden bakan ve bunun beraberinde kendi fikir ve tecrübesini açığa çıkararak müşterisinin hayal dünyasında yeni ufuklar açan firmamız, her projeye aynı özen ve aynı heyecan ile yön vermektedir.

Kapı üretiminde “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesinden asla taviz vermeyen Nüans Kapı Sistemleri, “Daima Yüzü Gülen Müşteri” hedefi ile imalat, montaj ve montaj sonrası servis hizmeti sayesinde müşterilerinin sevgi ve desteğiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Nüans Kapı Sistemleri, evinizde ya da iş yerinizde misafirlerinizi sizden önce karşılayan kapılarınızın sizin istediğiniz kadar kaliteli, sizin hayal ettiğiniz kadar ihtişamlı olması adına en ince ayrıntısına kadar düşünerek sizin için üreteceği kapıları dizayn etmekte, KALİTE, GÜVENLİK, ESTETİK olmak üzere üç ana başlıktan taviz vermeden, usta eller aracılığı ile çeliği, ahşabı ve camı sanat eserine dönüştürmektedir.

Nüans Kapı Sistemleri, uzun yıllar sonrasında elde ettiği bilgi birikimi, AR-GE alanında yapmış olduğu yatırımlar ve uzun çalışmalar sonucunda ürettiği Solid Sistem ile ısı yalıtımından estetik görünüme kadar bir çok avantaj sağlayan bir imalat sistemi sonucunda size KALİTE vadetmektedir

Güvenliğinizin sizler için ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız ürettiği tüm kapılarda en kaliteli hammadde, kilit ve güvenlik sistemlerini kullanarak Nüans Kapı Sistemleri müşterilerine MUTLULUĞA AÇILAN KAPILAR üretmektedir.

Siz de hayatınızda yeni bir kapı açmak için Nüans Kapı Sistemlerini ziyaret edin ve size en uygun kapınızı geniş model çeşitlerimiz arasından birlikte seçelim. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim